«Алматы облысы білім басқармасы» ММ Талдықорған қаласындағы «Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 арнаулы лицейі» КММ
оқуға түсу үшін конкурстық іріктеу үміткерлерінің
қорытынды нәтижелерінің ведомосы
Ведомость итоговых результатов претендентов
конкурсного отбора
для поступления в КГУ «Специализированный лицей № 20 для одаренных детей с обучением на трех языках" города Талдыкорган» ГУ «Управления образования Алматинской области»
Тегі (Фамилия) Аты (Имя) Әкесінің аты (Отчество) Жалпы ұпай (Общий балл) Математика, логика Оқу сауаттылығы (Грамотность чтения) Қазақстан тарихы (История Казахстана)
1ОмарАйсұлтанЖалғасұлы135110250
2Иминов АбдулиминДильмуратович135100350
3РшатұлыАмирлан13090400
4Кадиров АлишерШавкатович12085350
5ЖумабековТамирлан Маратович12090300
6КазначееваСофьяАнтоновна11585300
7СонЛеонидЕвгеньевич11580350
8АбдрасылНұрасылАйдосұлы11585300
9МакетоваАйгеримМейрамовна11580350
10ЛастоверовСергейДмитриевич11070400
11КимЕкатеринаАлексеевна11075350
12ТөлегенАлмасБауыржанұлы11070400
13ИскаковЖанибекБекболатович10580250
14ОрынбасарОсманҰланұлы10580250
15АнКамиллаГеннадьевна10171300
16ТулегеновАмирКаримович10070300
17РахимоваАйзереОрынбасаровна10075250
18СериккалиевАбильмансурАлибекович10065350
19ОрынбекАйшаАсхатқызы10070300
20Кузубаева СафинаРасуловна9671250
21СейдаханКамилаЕрденқызы9666300
22МұратқызыІнжу9555400
23ЛиГеоргийАндреевич9570250
24ШарханЗейнеАсылқызы9560350
25КалимолдинЕрасылЕркенович9560350
26МиллерДарьяИгоревна9570250
27Абрамова Анастасия Александровна 9575200
28Тлеугабылов МауленНариманович9166250
29ИскаковаАйяАйдархановна9050400
30ПоляковаЭвитаМаксимовна9055350
31Жакып НурайАманжолкызы9065250
32СачковаПолинаПавловна8747400
33ХамитұлыАмир8555300
34ЖумабаеваАризаТимуровна8560250
35МосоловаАлинаВадимовна8560250
36ЕрсайынТаирЕрланулы8065150
37АдиловАрланАйдарович8055250
38БодровБогданМихайлович8050300
39АбдималикДальерНурманұлы8060200
40ли руслансергеевич8055250
41КеңесЖангирҚанатұлы8070100
42ЦойМаргаритаВячеславовна8050300
43КимМаринаАлександровна7550250
44ФархатқызыАдиля7555200
45ЦойДенисОлегович7545300
46КадыроваИльнараАсхатовна7545300
47АнапияДаянаДанияркызы7545300
48БайгисеноваАлтынайЕрболовна7550250
49ДемидоваСанияМаратовна7545300
50КимДаниилЭдуардович7545300
51АхмадиСабинаОразгалиевна7242300
52ЖолдогутоваСабринаМуратовна7035350
53РахымӘділетҚайратұлы7045250
54МухамедшинаБалжанЕдиловна7055150
55БекмуханбетоваАлемаРустемовна7035350
56ЦойРассэлРусланович7050200
57АкбердинаЭлинаРафэльевна6641250
58ГочароваСофьяДенисовна6540250
59ЕшмұхаметНұрайСейітнұрқызы6540250
60Тұрдыбай Алина Жәйірбекқызы6545200
61АбишевЭльдарАлиевич6535300
62ЖақсылықұлыАмир6045150
63Нуржигитова ЖанельБауржановна6030300
64ПавловаАнастасияАлексеевна6030300
65СадыроваЭсмираКурванжановна5525300
66НегметжанДаниярТалғатұлы5530250
67МақсатқызыАяжан5530250
68Нурмуханбет Айсулу Куанышкызы 5030200
69ҚұрметқанСалимаДулатқызы5010400
70Пралиев Амир Искандерович4025150
71Бодрова ПолинаМихайловна3520150
72МамоноваТаинаДенисовна3520150
73Нұртай ӘмірханБерикұлы3020100
74СембаеваАидаСериковна2515100