«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты» КММ
оқуға түсу үшін конкурстық іріктеу үміткерлерінің
қорытынды нәтижелерінің ведомосы
Ведомость итоговых результатов претендентов
конкурсного отбора
для поступления в КГУ «Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова» КГУ «Управления образования Северо-Казахстанской области»
Тегі (Фамилия) Аты (Имя) Әкесінің аты (Отчество) Жалпы ұпай (Общий балл) Математика, логика Оқу сауаттылығы (Грамотность чтения) Қазақстан тарихы (История Казахстана)
1БасеновКанатБасзарбаевич10585200
2Айдосұлы Айбар10580250
3ЖолдасбаевНурасылКайратович10070300
4ҚұралғалиДанаҚанатқызы10070300
5ЭркеұланІңкәрАсылқызы9771260
6НұрахметТөреханҚайратұлы9565300
7АманжолЕрсұлтанДастанұлы9570250
8БулановАйдарбекКенжебаевич9570250
9Хамза ЕрасылҚайратұлы9575200
10СатыбалдинаТаминаМақсатқызы9565300
11ЕрежепБекзатҒабитұлы9560350
12СайлауАйдана Қалқашқызы9575200
13ЖайлауАйымҚайратқызы9570250
14БекмурзинКайсарКобланович9570250
15Мухаметгали ДарияАзаматқызы 9565300
16НурамчинаДильназНургалиевна9065250
17БайгүлбайАйсұлуБегімбекқызы9075150
18ҚанатТолғанайМырзабекқызы9060300
19КакишевАсланЖасланович8565200
20ҚайырбайМөлдірМұратқызы8560250
21НурышевНурханБауыржанович8070100
22Назымбек Асылмұрат Жандосұлы 8070100
23ЖамбылЖаннұрЖарқынқызы8065150
24СерікАружанЖеңісқызы7761160
25ӘлімханСаянҒалымжанұлы7565100
26БекжанАңсарБерікұлы7545300
27ИбраеваАлияЕсимовна7560150
28ҚанатБекзатМұратқызы7555200
29ШалқарӘмірАйдынұлы7260120
30ЖолдозекНұрболМұратұлы7055150
31ХабылНұрсыйлаХалипқызы7055150
32Жусупова ЖансаяБулатовна7055150
33СерікДастанМақсұтұлы6651150
34ЕсмуратұлыАли6550150
35КанапинаАрайлымАхмедовна6550150
36Амангелді АяулымЕргенқызы6145160
37СарқытАйкерімӘділбекқызы6025350
38АбдурашитоваАрайлымНурлановна6050100
39АмировАсаналиМуратович6040200
40АмринБекзатКанатович575700
41ОралМақсатЕрлікұлы5641150
42Абай Рауана Абылайқызы 5645110
43ЖұмағалиНұрбекМергенұлы5535200
44ТілеуғабылАқеркеҚанатқызы5530250
45ӘбейЕсқожаЕрмекұлы5035150
46БаграмоваМеруертМаратовна5030200
47УразалиевРамазанАлимухамедович454500
48ІлиясДианаСәрсебекқызы4550-50
49РаушановНуржанКуанышович403550
50БаранбайСырымБауржанұлы3525100
51ШериматАйдосАйдарұлы3020100
52АрапМөлдірСайранқызы252500
53МуратбековАбайЖандарбекович10550