Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Облыстық мамандандырылған IT мектеп-лицейі» КММ
оқуға түсу үшін конкурстық іріктеу үміткерлерінің
қорытынды нәтижелерінің ведомосы
Ведомость итоговых результатов претендентов
конкурсного отбора
для поступления в КГУ «Областная специализированная IT школа-лицей» Управления образования Восточно-Казахстанской области
Тегі (Фамилия) Аты (Имя) Әкесінің аты (Отчество) Жалпы ұпай (Общий балл) Математика, логика Оқу сауаттылығы (Грамотность чтения) Қазақстан тарихы (История Казахстана)
1АлиповРусланАсланович12595300
2КондрашовКириллЮрьевич12090300
3БарамбаевАлиханРустэмович11580350
4ДедковаДарьяЕвгеньевна11085250
5ПеньковМакарАртемович11085250
6ЗеленскаяНеллиДмитриевна11080300
7ЛебедеваВиктория Александровна11080300
8ПалацкийАрсенийРоманович10070300
9НазиуллинаАминаРинатовна10070300
10РадионовКириллВячеславович10070300
11ЧерновМатвейДенисович10070300
12ГрицингерМиланаАлександровна9676200
13ЩербининаКсенияАлексеевна9560350
14ВешкинЕгорРоманович9580150
15ЕмельяновМаксимАлександрович9570250
16ДовбишБогданЯнович9560350
17УралбековАрманНазарбекович9565300
18Апенькин ДавидКонстантинович9570250
19ГусейноваСофияРустамовна9161300
20ДмитриевВадимАлександрович9065250
21НозинаАнастасияРомановна9065250
22Гладышева СофьяВасильевна9065250
23ХанЕкатеринаКонстантиновна9070200
24ПоляковаВасилисаВитальевна9055350
25АгалаковАртёмАлександрович9080100
26Абрамов Арсений Максимович9065250
27ЮдинДмитрийВикторович8565200
28СухоруковАртёмВитальевич8560250
29КотовВладиславИльич8565200
30ФроловаАнгелина Владимировна 8555300
31ЛяпунЯрославАнтонович8560250
32СмирновСтэнСергеевич8560250
33ЧерепановаДарьяИвановна8570150
34ТрофименкоМаргаритаДмитриевна8560250
35РаковскийАдамРусланович8570150
36СиргельбаеваДианаЕрлановна8570150
37РяполовЕгорИгоревич8356270
38Чугункова УсладаОлеговна8060200
39БарсуковКириллЮрьевич8055250
40НуржановаТамирисНуржановна7757200
41ЦойЕвгенийАндреевич7565100
42ОльхинаВероникаЕвгеньевна7560150
43Құрманғалиева АминаАянқызы7540350
44СергееваМарияАндреевна7550250
45АбылкасымоваНаргизАзаматовна7545300
46Епишкина ВиолеттаОлеговна7045250
47Некрасов ИгорьЕвгеньевич7045250
48РогожниковаМарияМихайловна7045250
49СаренкоТаисияАндреевна6550150
50МамырбаеваРаминаКайраткызы6550150
51ШпурикВероникаПавловна6550150
52Капаева КираМихайловна6540250
53МуздубаеваНайляАсхатовна6540250
54КаньшинаУльянаДмитриевна656050
55СтуловАртёмСергеевич6040200
56МаксименкоКириллИванович6040200
57ФедоровМатвейСергеевич6050100
58КоваленкоВладиславЕвгеньевич6040200
59АнаньевмаксимИванович5540150
60КасумовАртурАбдулазизович5540150
61ЦветковаАнастасияИгоревна5530250
62АйтказиновРахимРахманович505000
63БабичевАлександрАлексеевич5035150
64АшимоваДамелияДамировна5030200
65ШефероваАнастасияАнатольевна5035150
66МаликовХасанРусланұлы5035150
67Шерьяздан Тамерлан Дамирулы5020300
68Тарасюк Ульяна Александровна 5040100
69Качалина КсенияЕвгеньевна5035150
70АхметкалиевАльтаирТемирович454050
71КлочковСергейАлексеевич4525200
72Васильева ДианаАлександровна4535100
73ЮматоваМиланаИгоревна4131100
74ЛадыгоСофьяНиколаевна4025150
75СедыхМаксимАлександрович4030100
76РябищенкоНикитаАлексеевич201550